Trwa ładowanie proszę czekać ...

Tworzenie przewagi dla najbardziej znanej na świecie firmy produkującej napoje bezalkoholowe

10 maja 2021

Klient Coca-Cola Singapore Beverages Pte Ltd Problem: Coca-Cola Singapore borykała się z problemami związanymi z awariami maszyn w swojej rozlewni. Często potrzebowała również pewnych elementów w krótkim czasie. Bez systemu utrzymywania zapasów dla tych pozycji, w przeszłości dochodziło do opóźnień w produkcji. Ze względu na krytyczny charakter branży klienta, opóźnienia lub przestoje w produkcji były bardzo niepożądane. Opóźnienia powodowały ogromne koszty.

soda

Rozwiązanie SLS: SLS ściśle współpracuje z Coca-Colą od 2011 roku. Przez te lata zespół uzyskał głębsze zrozumienie potrzeb Coca-Coli. Aby bezpośrednio rozwiązać problem niedostępności zapasów, zespół wdrożył system utrzymywania zapasów do ponownego zamówienia przez klienta. Umożliwiło to skrócenie czasu dostawy do 1,5 godziny w przypadku pilnych części zamiennych. Zespół SLS ściśle współpracował również z zespołem ds. zaopatrzenia Coca-Coli, aby zidentyfikować niedobory produktów i dokładnie określić ich potrzeby. Dzięki planowaniu i mapowaniu zapasów, SLS była w stanie zminimalizować zakłócenia w działalności klienta.

SLS dostarcza Coca-Coli różnorodne łożyska, pasy, łańcuchy oraz śruby i nakrętki. Oprócz utrzymywania zapasów pilnych części, wprowadzono również e-katalogi, aby uprościć proces składania zamówień. Uczenie się i dzielenie się wiedzą pomiędzy obiema stronami również odbywa się przez cały rok, a z biegiem lat uległo pogłębieniu i zwiększeniu. SLS wspiera również Coca-Colę podczas zmian systemu. W ramach długoterminowego rozwiązania, zespół użyczył również swojej wiedzy technicznej do zdiagnozowania awarii maszyn w zakładzie. Po szczegółowej analizie i ocenie, byli w stanie zarekomendować odpowiednie części do wymiany.

Korzyści dla klienta: Coca-Cola Singapur była w stanie usprawnić swój proces zaopatrzenia i wygenerować oszczędności kosztów sięgające 10%. Dzięki wsparciu serwisowemu SLS i optymalizacji zapasów, była w stanie planować z wyprzedzeniem i uniknąć przestojów spowodowanych niedostępnością pilnych części. Zminimalizowano również awarie maszyn i zwiększono czas sprawności urządzeń. Dowiedz się, w jaki sposób SLS może pomóc stworzyć przewagę dla Twojej firmy, skontaktuj się z nami już dziś!

Dowiedz się więcej na http://lancuchyrolkowe.eu.